ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

 

У Державному архіві Полтавської області тимчасово скасовано прийом громадян

На виконання пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій „Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19“ скасовується проведення особистих прийомів громадян у Державному архіві Полтавської області до особливого розпорядження.

Запити на архівну інформацію приймаються поштою або на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультації з питань надання архівних довідок та роботи читальних залів надаються за телефонами: (0532) 60-93-80, (0532) 64-20-34 (відділ інформації та використання документів), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації відповідальним за ведення діловодства в установах, організаціях, підприємствах надаються за телефоном (0532) 64-20-32, (відділ формування НАФ та діловодства), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

 Вибачте за незручності

 

з повагою  адміністрація 

                                          

                                          


Друк   E-mail