☞ : 36011, м. Полтава, вул. Пушкіна, 18/24, ☎ .: +380532609326  ✉ : archive_pl@arch.gov.ua  ▷ : Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45
BUDARH2.png
Державний архів Полтавської області
flag_0.png
Державний архів 
Полтавської області

До уваги громадян, які бажають отримати архівні послуги!
Інформація щодо оформлення запитів та роботи читальних залів розміщена у рубриці ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН
ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

Відповідно до Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, у зв’язку із заходами щодо  мінімізації ризиків занесення та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, з 16 березня по 03 квітня 2020 року в роботі Державного архіву Полтавської області передбачено зміни, а саме:

  • призупинено прийом громадян у столах довідок та робота читальних залів;
  • скасовано проведення заходів за участю громадськості (організація уроків, лекцій, екскурсій, виставок).

Запити на архівну інформацію приймаються поштою або на електронні адреси: archive_pl@arch.gov.ua, archives@adm-pl.gov.ua.   

Консультації з питань надання архівних довідок надаються за телефонами: 

(0532) 60-93-80, (0532) 64-20-34.

Консультації з питань роботи читальних залів надаються за телефоном

(0532) 64-20-36, (0532) 60-93-80.

Консультації відповідальним за ведення діловодства  в установах, організаціях, підприємствах надаються за телефоном (0532) 64-20-32, vnafd_pl@arch.gov.ua. 

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

Previous Next

Чергове засідання експертно-перевірної комісії

25 лютого 2020 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Полтавської області, на якому було розглянуто описи справ постійного зберігання, з кадрових питань; номенклатури справ, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ установ, організацій, джерел комплектування державного архіву та архівних установ області. На засідання було запрошено начальника архівного сектору Глобинської райдержадміністрації.

Previous Next

Нові надходження

Зазвичай історичні процеси, події, факти вивчаються через призму офіційних джерел. Однак, вони будуть неповними і однобокими, якщо не відображатимуться через суб’єктивне сприйняття їх пересічним громадянином.

Previous Next

Серія уроків для учнів старших класів полтавських шкіл

15 лютого в Україні щорічно відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

Previous Next

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

Щиро вітаємо Вас зі святом 8 Березня!

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.

Зі святом Весни, Вас!

Previous Next

Презентація третього тому видавничого проєкту «Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події, постаті, документи. 1917-1921».

28 січня у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація третього тому збірника документів «Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події, постаті, документи. 1919-1921» / Упорядники Воскобійник Т. В., Гудим В. В., Коротенко В. В., Кручиненко В. В., Пустовіт Т. П., Сушко В. С. Видання побачило світ завдяки співпраці Державного архіву Полтавської та Центру дослідження історії Полтавщини за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради.

Previous Next

Навчання для державних службовців Державного архіву Полтавської області

28 лютого 2020 року головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції апарату Полтавської обласної державної адміністрації Діденко Аліною Едуардівною проведено навчання для державних службовців Державного архіву Полтавської області за темою: «Е-декларування за 2019 рік. Основні вимоги до заповнення форм декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідальність за подання недостовірної інформації при заповненні, несвоєчасне подання, неподання форм декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

Previous Next

22 січня – День Соборності України

22 січня 1918 року Українська Центральна Рада в Києві ухвалила ІV Універсал, в якому проголосила Українську Народну Республіку «самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною державою українського народу», а 22 січня 1919 року найвищий орган тогочасної влади – Директорія –, продовжуючи державницькі традиції своїх попередників, ухвалила Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). В історичному документі зазначалося, що «віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу». Тому ця дата золотими літерами вписана до літопису нашої країни як День Соборності України.

Корисні посилання

prezident.gif
vru.gif
banner_oblderzh.jpg
obl-rada.jpg
minjust_2.jpg
kmu_ua.gif
kabinetelektronservis.jpg
logo_dasu-ua.png