• Eng
  • Рус
  • Укр

До уваги громадян, які бажають отримати архівні послуги!

Інформація щодо оформлення запитів та роботи читальних залів розміщена у рубриці"ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН".

Новини

Полтавські архівісти – серед переможців конкурсу «Краща книга Полтавщини»

7 листопада 2018 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася церемонія нагородження переможців ХІІ щорічного обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини».   

У конкурсі брали участь автори, авторські колективи, видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації Полтавщини. 


Лекція для працівників державного архіву

23 жовтня 2018 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року № 1393-р „Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року” для працівників державного архіву  спільно із Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено лекцію -  превенцію „Торгівля людьми в Україні: причини появи, сучасний стан, превентивна діяльність ”.


100-річчя від дня заснування Державного архіву Полтавської області

18 жовтня 2018 року у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулися урочистості з нагоди 100 - річчя від дня заснування Державного архіву Полтавської області.

Колектив Державного архіву Полтавської області привітали керівники області та структурних підрозділів облдержадміністрації, міський голова Горішньоплавнівської міської ради, керівники вищих навчальних закладів, керівники архівних установ області, представники громадськості та ін.


З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Шановні співвітчизники!

Від імені колективу Державного архіву Полтавської області та від себе особисто вітаю Вас із Днем Захисника Вітчизни!

Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.


Участь у зйомках програми "Людяність в нелюдяні часи"

09 жовтня 2018 року старший зберігач фондів відділу зберігання та обліку документів Лелюк Петро Євдокимович взяв участь у зйомках сюжету до програми  «Людяність в нелюдяні часи», який готується телеканалом СТБ (програма «Вікна-новини») до 85-річниці пам'яті  жертв Голодомору.

Сюжет буде присвячений вчителю Воблому Олексію Васильовичу, який рятував школярів від голоду.

Цикл авторських сюжетів готує кореспондент каналу СТБ Ірина Стороженко.

Вихід передачі в ефір планується з 19.11.2018 року по 23.11.2018 року о 17.30  та 22.00 (повтор).


Весь контент доступний за ліцензією  Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

© 2018 Державний архів Полтавської області
Розробник: Divilon