• Eng
  • Рус
  • Укр

До уваги громадян, які бажають отримати архівні послуги!

Інформація щодо оформлення запитів та роботи читальних залів розміщена у рубриці"ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН".

Новини

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


Проведення оглядової екскурсії для школярів

29 листопада 2018 року для школярів комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат» спортивного профілю І-ІІІ ступенів у читальному залі корпусу № 1 Державного архіву Полтавської області було проведено оглядову лекцію на тему: «ДАПО – духовна скарбниця та цінне джерело з історії краю». Завітали до установи учні 7-А класу,  керівник групи – учитель історії, Юлія Тимошенко. Загальна кількість слухачів – 16 осіб.


Навчання для державних службовців

28 листопада 2018 року відбулося навчання для державних службовців Державного архіву Полтавської області про заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік. Навчання провела головний спеціаліст відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Полтавської обласної державної адміністрації Діденко Аліна Едуардівна.


Проведення оглядової екскурсії для студентів Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка

27 листопада 2018 року для студентів груп ГД-112, 113 за спеціалізацією «документознавство та інформаційна діяльність» гуманітарного факультету ПОЛНТУ імені Юрія Кондратюка була проведена оглядова лекція-проспект «ДАПО – духовна скарбниця та цінне джерело з історії краю. Керівник екскурсійної групи – кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Людмила Чередник.


Відкриття документальної виставки до 85-ї річниці Голодомору в Україні

22 листопада 2018 року Державний архів Полтавської області відкрив документальну виставку «Голодомор-геноцид 32-33 пам’ятаємо» до 85 роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Виставка експонується у Полтавському обласному інституті педагогічної післядипломної освіти ім. М. В. Остроградського за адресою: вул. Соборності 64-ж, м. Полтава.

На виставці були присутні методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учителі загальноосвітніх шкіл м. Полтави та Полтавської області, представники громадськості. 


Весь контент доступний за ліцензією  Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

© 2018 Державний архів Полтавської області
Розробник: Divilon