• Eng
  • Рус
  • Укр

До уваги громадян, які бажають отримати архівні послуги!

Інформація щодо оформлення запитів та роботи читальних залів розміщена у рубриці"ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН".

Новини

Презентація видавничого проекту „Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події, постаті документи”

 22 січня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації до Дня Соборності України відбулася презентація перших двох книг видавничого проекту „Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події, постаті документи”.

   Спікером заходу виступив заступник голови–керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації  М. І. Білокінь. 

 У заході взяли участь державні службовці, архівісти, науковці полтавських вишів, краєзнавці, громадськість, представники засобів масової інформації та ін.


22 грудня 2017 року відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників архівних установ.

22 грудня 2017 року в актовому залі Державного архіву Полтавської області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників архівних установ. 

З нагоди професійного свята працівників державного архіву привітав заступник голови-керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації Білокінь Микола Іванович та колектив Комунального підприємства культури і мистецтва "Полтавська обласна філармонія"


01 грудня 2017 року проведено тематичний урок

01 грудня 2017 року для учнів 10 класу Опорного закладу школа №1 м. Зіньків головним архівістом відділу інформації та використання документів Воскобійник Т.В. проведено тематичний урок "Державний архів Полтавської області - духовна скарбниця та цінне джерело з історії краю". 


23 листопада 2017 року взято участь у роботі круглого столу „Пам'ять про Голодомор 1932-1933 років як чинник консолідації Української нації”

23 листопада 2017 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся круглий стіл „Пам'ять про Голодомор 1932-1933 років як чинник консолідації Української нації”, співорганізатором якого був Державний архів Полтавської області. 

       Заступник директора-начальник відділу Державного архіву Полтавської області Пустовіт Т. П. виступив із доповіддю „Участь архівістів у підготовці обласного тому „Національної книги пам’яті”.


22 листопада 2017 року проведено навчання за темою „Толерантність в українському суспільстві: міжнародно-правове регулювання та сучасні реалії”.

22 листопада  2017року для працівників Державного архіву Полтавської області проведено навчання (лекція з елементами квесту) за темою „Толерантність в українському суспільстві: міжнародно-правове регулювання та сучасні реалії”.

 Навчання проведено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 № 1393-р „Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року”.

Для проведення навчання запрошено кандидата історичних наук, доцента кафедри правознавства, докторанта Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Жалій Т.В.


© 2018 Державний архів Полтавської області
Розробник: Divilon