• Eng
  • Рус
  • Укр

До уваги громадян, які бажають отримати архівні послуги!

Інформація щодо оформлення запитів та роботи читальних залів розміщена у рубриці"ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН".

Виставки

Виставка до 120-річчя з дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Гнатовича Шаргея).

Тематико-експозиційний план виставки до 120-річчя з дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Гнатовича Шаргея).

Мета: ознайомлення громадськості з архівними документами, що розповідають про життя і діяльність видатного вченого-винахідника, одного з піонерів ракетної техніки та теорії космічних польотів Юрія Кондратюка (Олександра Гнатовича Шаргея).

До 3-ї річниці дня Героїв Майдану

                  Українські революції та їх уроки.

           Так вже випадає у нашій модерній історії, що листопад для України та українців стає символом революцій. Вже 22 числа Україна відзначатиме свій перший маленький 10-річний ювілей, відтоді, як у Києві стався соціальний вибух, що увійшов в історію під назвою Помаранчева революція. А 21 числа – відзначає річницю від початку вже іншої української революції, що отримала назву Революції Гідності. На думку науковців, попри дев’ятирічну різницю у часі ці революції тісно пов’язані між собою, тому й розглядати їх треба у одному історичному контексті. 

До дня Соборності України

               День двох  22 січнів – свято соборності та державності

У незалежній Україні на державному рівні з 1999 року відзначається День Соборності, день двох 22-х січнів, який вже у період української революції 1917-1921 років став символом нашої державності та соборності.

Голод 1946-1947 років на Полтавщині

          Голод 1946-1947 років на Полтавщині.

Розвиток сільського господарства у повоєнні роки суттєво відставав від розвитку промисловості. Якщо з 1940 по 1952 рік промислова продукція в області зросла в 2,3 разу, то валова продукція сільського господарства зросла лише на 10%.

© 2017 Державний архів Полтавської області
Розробник: Divilon