• Eng
  • Рус
  • Укр

До уваги громадян, які бажають отримати архівні послуги!

Інформація щодо оформлення запитів та роботи читальних залів розміщена у рубриці"ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН".

Документальна виставк «Про тебе слава гордо лине, і пісня Чураївни нас єдна» до 80-річчя створення Полтавської області

22 вересня 2017 рокуДержавний архів Полтавської області відкрив документальну виставку «Про тебе слава гордо лине, і пісня Чураївни нас єдна» до 80-річчя створення Полтавської області.

Місце проведення: Полтавська обласна державна адміністрація, вул. Соборності, 45, м. Полтава. 

Час проведення: 10-00.

Присутні:  державні службовці, архівісти, учні  ЗШ № 38 м. Полтава,громадськість, представники засобів масової інформації.

Спікер: Директор Державного архіву Полтавської області Гудим Валентина Володимирівна.

На виставці представлено 45  документів  (з них 7 текстових) за період з 1937 року по сьогодення щодо адміністративно-територіального  поділу Полтавської області (зокрема, Постанова Центрального Виконавчого Комітету СРСР  «Про поділ Харківської області на Харківську і Полтавську, Київської -на Київську і Житомирську, Вінницької -на Вінницьку і Кам’янець-Подільську і Одеської -на Одеську та Миколаївську області». 22 вересня 1937 р., мапи) та соціально-економічного, політичного, культурно-духовного розвитку Полтавщини.

         Документи виставки переконують, що Полтавська область була і залишається на сьогодні самодостатньою, вона має потужний економічний потенціал, значні природні і людські ресурси, а відтак – прекрасні перспективи на майбутнє.

         Виставка підготовлена на основі документівЦентрального державного  кінофотофоноархіву ім. Г. Пшеничного, Центрального державного історичного архіву України (м. Київ), Центрального Державного архіву вищих органів влади та управління, Державного архіву Полтавської області. 


Весь контент доступний за ліцензією  Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

© 2018 Державний архів Полтавської області
Created by Divilon